Cosmedica Aesthetic olarak Istanbul Etilerde hizmetinize girmiş bulunmaktayız Cosmedica Aesthetic siz değerli misafirlerimizi ailemizden biri olarak görüp son teknoloji cihazlarımız deneyimli ve uzman kadromuzla steril bir ortamda sağlıklı bir hizmet almanız için sizleri Cosmedica Aesthetic’e bekliyoruz.
Her zaman sizin için neyi daha iyi yapabiliriz sorusunu baz alarak dinamik bir gelişim ile büyüyen Cosmedica Aesthetic olarak size en iyi hizmeti sunmak birincil hedefimizdir. Cosmedica Aesthetic en saygın, yetenekli doktorlar ve estetisyenlerden oluşan, hem yerel hem de uluslararası hasta portföyüne sahip bir ekipten oluşmaktadır.
Teknolojik alt yapının her alanda olduğu gibi estetik dünyasında da en önemli faktör olduğu günümüzde, estetik dünyasındaki tüm yenilikleri sizlere ulaştırmaktayız. Güzellik ve bakım işlemlerinde, invaziv medikal işlemler ve invaziv olmayan medikal işlemlerde FDA onaylı cihaz altyapımız ile size her zaman en iyiyi sunmayı hedeflemekteyiz. Kliniğimizde estetik uygulamaları , dolgu uygulamaları , botoks uygulamaları en son teknolojilerle ve yeniliklerle yapılmaktadır.
Cosmedica Aesthetic kliniğimiz bünyesinde uzman doktor ve estetisyen uzmanlarımız yer almaktadır.